R + P Brno Taneční a stepařská škola R+P Bartůňkových

Úvodní strana » Taneční škola » Soutěžní taneční skupiny

Soutěžní taneční skupiny

Elitní taneční skupiny, které reprezentují školu na republikových soutěžích a na veřejnosti.

Podívejte se na videa ze soutěží.

 

DĚTI :

skupina MINI DĚTI 
Choreograf: Zdéňa Slavíčková
Tréninky: úterý 14.30 - 16.00
pátek 13.00 - 14.00


skupina DĚTI A (6 - 11 let)

Choreograf: Zdéňa Slavíčková
Tréninky: úterý 16.00 - 17.30
                pátek 14.00 - 15.30
Umístění: Regionální kolo 2015 - III. liga - 2. místo
Mistrovství Moravy 2015 - III. liga - 2. místo
Před soutěží i o víkendech.
Děti A.jpg

 

 

 

 

 

 

JUNIOŘI :

skupina LENTILKY (6 - 11 let)

Choreograf: Julie Klimešová
Tréninky: středa 16.00 - 17.30
                pátek 15:30 - 17:00
                Před soutěží i o víkendech.
Umístění: Regionální kolo 2013 - III. liga - 3.místo
                 Krajské kolo 2013 - III. liga - 3.místo
                 Regionální kolo 2014 - III. liga - 1. místo
                 Mistrovství Moravy 2014 - II. liga - 1. místo
                 MČR Beat Street 2014 - II. liga - 8. místo
                 Regionální kolo 2015 - II. liga - 2. místo
_FKF1152.jpg

 

 

 

 

 

skupina LIL UNITY (12 - 15 let)

Choreograf: Mara Šmahel
Tréninky: pondělí 16:30 - 18:00
                středa 18:30 - 20:00
Umístění: Regionální kolo 2012 - 3.místo   
                 Mistrovství Moravy 2012 - 2.místo
                 Regionální kolo 2013 - 3.místo
                 Mistrovství Moravy 2013 - 3.místo
Lil unity.jpg

 

 

 

 

 

 

skupina JUNIOŘI ELEMENTS (12 - 15 let)

Choreograf: Patrik Carlos Kejík
Tréninky: úterý 18.30 - 20.00
                čtvrtek 18.30 - 20.00
                pátek 19.00 - 20.00
Elements.jpg

 

 

 

 

 

 

DOSPĚLÍ :

skupina UNITED A (15 -31 let)

Choreograf: Mara Šmahel, Patrik Carlos Kejík
Tréninky: úterý 20.00 - 21.30
                pátek 20.00 - 21.00
Umístění: Regionální kolo 2012 - III. liga - 2.místo
                 Mistrovství Moravy 2012 - III. liga - 2.místo
                 Regionální kolo 2013 - II. liga - 5.místo
                 Regionální kolo 2014 - II. liga - 3. místo
                 Mistrovství Moravy 2014 - II. liga - 4. místo
                 Regionální kolo 2015 - II. liga - 2. místo
                 Mistrovství Moravy 2015 - II. liga - 2. místo
                 MČR Beat street 2015 - II. liga - 7. místo

United A.jpg

 

 

 

 

 


skupina UNITED B (od 15 let)

Choreograf: Mara Šmahel
Tréninky: pondělí 18.00 - 19.30
                středa 19.00 - 20.30
Umístění: Regionální kolo 2014 - III. liga - 6. místo

United B.jpg