R + P Brno Taneční a stepařská škola R+P Bartůňkových

Úvodní strana » Úspěchy

Úspěchy školy

Největší úspěchy na mezinárodních soutěžích ve stepu

  • 2016 - Mistrovství světa - 1. místo - Tobiáš Košir - sólo muži junioři
  • 2016 - Mistrovství světa - 2. místo - Jana Kukulová a Tobiáš Košir - duo dospělí
  • 2016 - Mistrovství světa - 3. místo - Jana K.+ Tobiáš K. + Matěj O. - Trio dospělí
  • 2016 - Mistrovství světa - 3. místo - Agáta Zelinková a Sára Titzová - duo děti
  • 2016 - Mistrovství světa - 3. místo - Malá skupina děti Show des pierrots
  • 2015 - Mistrovství světa - 1. místo - Tobiáš Košir - sólo junioři muži
  • 2015 - Mistrovství světa - 2. místo trio junioři - Jana Kukulová, Tobiáš Košir,Matěj Okleštěk
  • 2015 - Mistrovství světa - 3. místo malá skupina junioři - Can ´t hold us
  • 2015 - Mistrovství světa - 3. místo - Eva kukulová - sólo děti ženy
  • 2015 - Mistrovství světa - 3. místo - malá skupina - Sněhuláčči
  • 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo - junior sólo - Tobiáš Košir
  • 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo - malá skupina Can ´t hold us
  • 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo – duo Jana Kukulová a Tobiáš Košir
  • 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo – Trio Jana K., Tobiáš K., Matěj O.
  • 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo – Solo děti – Eva Kukulová
  • 2014 - Mistrovství světa - 1.místo - junior sólo - Tobiáš Košir
  • 2014 - Mistrovství světa - 2.místo - malá skupina Junior Boys
  • 2014 - Mistrovství světa - 2.místo - malá skupina děti Pirátky
  • 2014 - Mistrovství světa - 2.místo - duo děti - Alačková,Kukulová
  • 2014 - Mistrovství světa - 3.místo - trio děti -Kukulová,Kůrová,Vysloužilová
  • 2014 - Mistrovství světa - 3.místo - junioři formace Showtime
  • 2013 - Mistrovství světa - 3. místo - junioři sólo - Tobiáš Košir
  • 2012 - Mistrovství světa - 1.místo - junioři sólo - Tobiáš Košir
  • 2011 - Mistrovství světa - 1.místo - děti sólo - Tobiáš Košir
  • 2010 - Mistrovství světa - 1.místo - jun. malá skupina s živou hudbou-Take five
  • 2010 - Mistrovství světa - 1.místo - miniprodukce
  • 2010 - Mistrovství Evropy - 1.místo - junioři malá skupina-Chicago
  • 2010 - Mistrovství Evropy - 1.místo - děti malá skupina-Aladin
  • 2010 - Mistrovství Evropy - 3.místo - jun. trio - J.Klimešová, T.Kopčilová, N.Kůrová

Další významné úspěchy

(uvádíme jen vybrané) :

Beatstreet 2017 Mistrovství ČR - taneční street formace

  • 2017 - 1.místo - UNITED A  - dospělí II.liga Mistrovství ČR
  • 2017 - 2. místo - LENTILS - junioři II. liga Mistrovství ČR
  • 2017 - 3. místo - LIL UNITY - dospělí hobby street Mistrovství ČR

Dance Life Tour 2016 - taneční street formace

  • 1. místo - UNITED A - dospělí II. liga regionalní kolo
  • 1. místo - LENTILS - junioři II. liga regionální kolo
  • 2. místo - UNITED A  - dospělí II. liga Mistrovství Moravy
  • 2. místo -  UNITED A - dospělí II. liga MČR Beat street
  • 3. místo - UNITED B - dospělí III. liga regionální kolo
  • 3. místo - LIL UNITY - junioři III. liga regionální kolo

Dance Life Tour 2015 - taneční street formace

  • 1. místo - Worrkids - děti III. liga Mistrovství Moravy
  • 2. místo - Connection - dospělí II. liga Mistrovství Moravy
  • 3. místo - Jungle demage - junioři III. liga Mistrovství Moravy
  • 2. místo - Worrkids - děti III. liga regionální kolo
  • 2. místo - Detonation - děti II. liga regionální kolo
  • 2. místo - Jungle demage - junioři III. liga regionální kolo
  • 2. místo - Connection - dospělí II. liga regionální kolo

 

 

Mistrovství ČR ve stepu rok 2015

  • 1. MÍSTO - SÓLO JUNIOŘI ŽENY- JANA KUKULOVÁ
  • 1. MÍSTO - SÓLO JUNIOŘI MUŽI - TOBIÁŠ KOŠIR 
  • 1. MÍSTO - SÓLO DĚTI ŽENY - EVA KUKULOVÁ
  • 1. MÍSTO - DUO JUNIOŘI - JANA A TOBIÁŠ
  • 1. MÍSTO - MALÁ SKUPINA JUNIOŘI - CAN´T HOLD US
  • 1. MÍSTO - FORMACE DOSPĚLÍ - SAMURAI HONOR
  • 1. MÍSTO - JUNIOŘI TRIO - JANA + MATĚJ + TOBIÁŠ
  • 1. MÍSTO - MALÁ SKUPINA DĚTI - SNĚHULÁCI
  • 2. MÍSTO - SÓLO DĚTI ŽENY - SÁRA TITZOVÁ
  • 2. MÍSTO - TRIO DĚTI - ELIŠKA + SÁRA + ADÉLKA
  • 2. MÍSTO - FORMACE DĚTI - AFRICA
  • 2. MÍSTO - FORMACE JUNIOŘI - GUARDIANS
  • 2. MÍSTO - SÓLO DOSPĚLÍ ŽENY - ANNA HRIADELOVÁ
  • 2. MÍSTO - DUO DOSPĚLÍ - EVA + NIKY
  • 3. MÍSTO - DUO DĚTI - ELIŠKA A ADÉLKA
  • 3. MÍSTO - SÓLO JUNIOŘI MUŽI - PETR BEZOUŠEK
  • 3. MÍSTO - MALÁ SKUPINA DĚTI - CANDYMAN
  • 3. MÍSTO - SÓLO DOSPĚLÍ ŽENY - DANIELA HUBENÁ
  • 3. MÍSTO - FORMACE DOSPĚLÍ II. - SALOON
  • 3. MÍSTO - DUO JUNIOŘI - JOSEFA A VENDULKA

Dance Life Tour 2014 - taneční formace

  • 1. místo - Lentilky - děti III. liga regionální kolo - choreografie: Cool Kids Dance
  • 1. místo - Lentilky - děti II. liga Mistrovství Moravy - choreografie: Cool Kids Dance
  • 3. místo - United - dospělí II. liga regionální kolo
  • 4. místo - United - dospělí II. liga Mistrovství Moravy
  • 9.-10. místo - United - dospělí II. liga MČR Beat Street

Mistrovství ČR ve stepu rok 2013

  • 2013 - 1.místo v kategorii Junioři sólo - Alice Loubalová
  • 2013 - 1.místo v kategorii junioři sólo muži - Tobiáš Košir
  • 2013 - 1.místo v kategorii dospělí II. sólo ženy - Lída Pohlová
  • 2013 - 1.místo v kategorii duo junioři  - Jana Kukulová a Tobiáš Košir
  • 2013 - 1.místo v kategorii duo dospělí - Nikola Kůrová a Eva Tejnilová
  • 2013 - 2.místo v kategorii sólo děti  - Vendula Zigalová
  • 2013 - 2.místo v kategorii junioři duo - Josefa Vysloužilová a Vendula Příborská
  • 2013 - 2.místo v kategorii dospělí duo - Dominika Loubalová a Marietta Novotná
  • 2013 - 2.místo v kategorii junioři trio - A. Loubalová,Michaela Haláková a Anna Hriadelová
  • 2013 - 2.místo v kategorii junioři malá skupina kluci
  • 2013 - 2.místo v kategorii junioři formace - Oddly
  • 2013 - 2.místo v kategorii dospěli II. formace - Pink Panter
  • 2013 - 3.místo v kategorii děti malá skupina - Trumpetky
  • 2013 - 3.místo v kategorii děti sólo ženy - Andrea Alačková

 Mistrovství ČR ve stepu rok 2012

  • 2012 - 1.místo v kategorii děti sólo - Tobiáš Košir
  • 2012 - 1.místo v kategorii děti sólo - Vendula Zigalová
  • 2012 - 1.místo v kategorii děti formace - Aladin
  • 2012 - 1.místo v kategorii junioři duo - Jana Kukulová a Tobiáš Košir
  • 2012 - 1.místo v kategorii dospělí duo - Nikola Kůrová a Eva Tejnilová
  • 2012 - 1.místo v kategorii dospělí II. - Lída Pohlová
  • 2012 - 2.místo v kategorii děti duo - Veronika Krupková a Vendula Zigalová
  • 2012 - 2.místo v kategorii děti trio - V.Příborská, J.Vysložilová a M.Petrlová
  • 2012 - 2.místo v kategorii děti malí skupina - Horrors dolls
  • 2012 - 2.místo v kategorii junioři duo - Jan Havlíček a Matěj Okleštěk
  • 2012 - 2.místo v kategorii junioři malí skupina kluci
  • 2012 - 2.místo v kategorii junioři formace We can dance
  • 2012 - 2.místo v kategorii dospělí muži - Martin Burda
  • 2012 - 2.místo v kategorii ženy sólo - Daniela Hubená
  • 2012 - 2.místo v kategorii dospělí duo - Marietta Novotná a Dominika Loubalová
  • 2012 - 3.místo v kategorii duo děti - Vendula Příborská a Vivien Hartwig
  • 2012 - 3.místo v kategorii junioři sólo - Alice Loubalová
  • 2012 - 3.místo v kategorii junioři trio - J.Kukulová,O.Tichý a T.Košir
  • 2012 - 3.místo v kategorii junioři malá skupina
  • 2012 - 3.místo v kategorii dospělí sólo - Linda Haraštová
  • 2012 - 3.místo v kategorii dospělí trio - T.Kopčilová,N.Kůrová a J.Klimešová

Mistrovství ČR ve stepu rok 2011

  • 2011 – 1. místo v kategorii děti sólo – Tobiáš Košir
  • 2011 – 1. místo v kategorii děti duo – Tobiáš Košir a Jana Kukulová
  • 2011 – 1. místo v kategorii junioři sólo – Lukáš Přidal
  • 2011 – 1. místo v kategorii junioři trio – T. Kopčilová, J. Klimešová, N. Kůrová
  • 2011 – 1. místo v kategorii junioři duo – E.Tejnilová,N. Kůrová
  • 2011 – 1. místo v kategorii junioři malá skupina
  • 2011 - 1. místo v kategorii dospělí II. duo – O. Kočí a L. Pohanková
  • 2011 – 1. místo v kategorii dospělí II. formace – Špitál
  • 2011 - 1. místo v kategorii miniprodukce Adams family
  • 2011 - 2. místo v kategorii děti sólo ženy – J. Kukulová
  • 2011 - 2. místo v kategorii děti formace – Kostlivci
  • 2011 - 2. místo v kategorii dospělí sólo – D. Hubená
  • 2011 - 2. místo v kategorii dospělí duo - P. Pašová a M. Čadová
  • 2011 - 3 místo v kategorii děti duo - V. Zigalová a V. Krupková
  • 2011 - 3. místo v kategorii děti malá skupina – Žabí královny
  • 2011 - 3. místo v kategorii junioři formace - Amélie
  • 2011 - 3. místo v kategorii dospělí trio – V. Pašová , D. Hubená , L. Haraštová

Mistrovství světa ve stepu rok 2010

  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina s živou hudbou-Take five
  • 2010 – 1.místo v kategorii Miniprodukce
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti malá skupina-6 Albertů
  • 2010 – 3.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
  • 2010 – 3.místo v kategorii junioři malá skupina-Chicago
  • 2010 – 4.místo v kategorii dospělí malá skupina s živou hudbou-Pick up the peaces
  • 2010 – 5.místo v kategorii junioři formace-D.Bones
  • 2010 – 5.místo v kategorii děto malá skupina-Aladin
  • 2010 – 6.místo v kategorii junioři trio-3K(J.Klimešová,T.Kopčilová,N.Kůrová)
  • 2010 – 7.místo v kategorii děti formace-Flinstones
  • 2010 – 7.místo v kategorii děti sólo muži-Lukáš Přidal
  • 2010 – 7.místo v kategorii děti trio-A.Loubalová,A.Hriadelová,M.Haláková

Mistrovství Evropy ve stepu rok 2010

  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina-Chicago
  • 2010 – 1.místo v kategorii děti malá skupina-Aladin
  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři trio -3K-J.Klimešová,T.Kopčilová,N.Kůrová
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti trio-A.Loubalová,A.Hriadelová,M.Haláková
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti trio-Chipmans-A.Hriadelová,M.Haláková,A.Loubalová
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti duo-A.Hriadelová,L.Přidal
  • 2010 – 2.místo v kategorii junioři duo-Gansterky-E.Tejnilová,S.Vyziblová
  • 2010 – 3.místo v kategorii dospělí trio-D.Hubená,L.Haraštová,V.Pašová
  • 2010 – 3.místo v kategorii junioři sólo ženy-Daniela Hubená

Mistrovství ČR ve stepu rok 2010

  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři formace-Dr.Bones
  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina s živou hudbou-Take five
  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina-Chicago
  • 2010 – 1.místo v kategorii junioři trio
  • 2010 – 1.místo v kategorii dospělí sólo muži-Martin Burda
  • 2010 – 2.místo v kategorii junioři sólo ženy-Daniela Hubená
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti trio-A.Loubalová,A.Hriadelová,M.Haláková
  • 2010 – 2.místo v kategorii děti formace-Flinstones
  • 2010 – 2.místo v kategorii junioři duo-E.Tejnilová,S.Vyziblová
  • 2010 – 2.místo v kategorii dospělí malá skupina s živou hudbou-Pick up the peaces
  • 2009 – 2.místo v kategorii dospělí II.-Gorales
  • 2010 – 3.místo v kategorii děti-Oliwer Twist-Alice Loubalová
  • 2010 – 3.místo v kategorii děti sólo muži-Lukáš Přidal
  • 2010 – 3.místo v kategorii junioři malá skupina
  • 2010 – 3.místo v kategorii junioři sólo ženy-Eva Tejnilová
  • 2010 – 3.místo v kategorii dospělí trio-D.Hubená,L.Haraštová,M.Burda

Taneční soutěž Let ´s dance together 2010

  • 2010 – 1.místo v kategorii děti-Let ´s dance
  • 2010 – 2.místo v kategorii junioři-Uklízečky
  • 2010 - 2.místo v kategorii dospělí-Nebíčko
  • 2010 - 2.místo v kategorii dospělí-Blázinec
  • 2010 - 3.místo v kategorii dospělí-Pátý element

Mistrovství ČR ve stepu rok 2009

  • 2009 – 1.místo v kategorii PRODUKCE
  • 2009 – 1.místo v kategorii junioři formace-Destiny
  • 2009 – 1.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
  • 2009 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina s živou hudbou-Take 5
  • 2009 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina-Austin Powers
  • 2009 – 2.místo v kategorii děti duo-(B.Kopčilová,A.Loubalová)
  • 2009 – 2.místo v kategorii děti formace-Small Jacksons
  • 2009 – 2.místo v kategorii děti trio-M I M S
  • 2009 – 2.místo v kategorii děti sólo muži-(Lukáš Přidal)
  • 2009 – 2.místo v kategorii děti sólo ženy-(Hriadelová Anna)
  • 2009 – 2.místo v kategorii junioři sólo ženy-Chrismas song (Eva Tejnilová)
  • 2009 – 2.místo v kategorii junioři sólo muži-Poseidon (Martin Burda)
  • 2009 – 3.místo v kategorii junioři malá sk.s živou hudbou - Bugatti step
  • 2009 – 3.místo v kategorii děti malá skupina - Crazy boys
  • 2009 – 3.místo v kategorii dospělí II. - Hero

Taneční soutěž Let ´s dance together 2009

  • 2009 – 3.místo v kategorii děti-Škola čar a kouzel
  • 2009 – 1.místo v kategorii junioři-Ežbugeé

Soutěž tanečního mládí 2009

  • 2009 – 2.místo v kategorii junioři parketovou-Red eyes
  • 2009 – 3.místo v kategorii mládež parketovou – Fantom Opery
  • 2009 – 3.místo v kategorii mládež Street dance – Sexy night
  • 2009 – 4.místo v kategorii junioři show dance – Madonna Mia

Mistrovství ČR ve stepu rok 2008

  • 2008 – 1.místo v Brně kategorie junior formace
  • 2008 – 1.místo v Brně kategorie hlavní formace
  • 2008 - 2.místo v Brně kategorie děti-sólo(D.Hubená)
  • 2008 - 4.místo v Brně kategorie děti sólo(M.Novotná)
  • 2008 - 2.místo v Brně kategorie junior sólo(S.Vyziblová)
  • 2008 - 4-5.místo v Brně kategorie děti duo(K.Kovářová+D.Loubalová)
  • 2008 - 4-5.místo v Brně kategorie děti duo(B.Kopčilová+A.Loubalová)
  • 2008 – 4.místo v Brně kategorie děti formace
  • 2008 – 2.místo v Brně kategorie junior duo(E.Tejnilová+S.Vyziblová)
  • 2008 – 4.místo v Brně kategorie junior duo(J.Klimešová+N.Kůrová)
  • 2008 – 4.místo v Brně kategorie junior trio
  • 2008 – 4.místo v Brně kategorie junior malá formace

Mistrovství světa ve stepu

  • 2001 - 4. místo v Portoroži - kategorie junior - formace
  • 2001 - 7. místo v Mariboru - kategorie junior - formace
  • 2002 - 9. místo v Riese - kategorie dětí - formace
  • 2002 - 11. místo v Riese - kategorie junior - duo (M. Grulová + J. Kolářová)
  • 2002 - 11. místo v Riese - kategorie hlavní - formace
  • 2003 - 5. místo v Riese - kategorie dětí - duo (A. Pichlová + D. Vavrouchová)
  • 2003 - 7. místo v Riese - kategorie dětí - malá skupina
  • 2003 - 5. místo v Lubljani - kategorie junior - sólo (M. Grulová)
  • 2003 - 5. místo v Lubljani - kategorie junior - duo (M. Grulová + M. Čadová)
  • 2003 - 6. místo v Lubljani - kategorie junior - malá skupina
  • 2003 - 7. místo v Lubljani - kategorie junior - formace
  • 2003 - 7. místo v Riese - kategorie hlavní - formace
  • 2004 - 4.místo v Riese - kategorie děti - malá skupina
  • 2004 - 6. místo v Riese - kategorie děti - duo ( A.Pichlová + D.Vavrouchová)
  • 2004 - 9. místo v Riese - kategorie junior - malá skupina
  • 2004 - 9. místo v Riese - kategorie hlavní - formace
  • 2004 - 11. místo v Riese - kategorie hlavní - malá skupina
  • 2004 - 12. místo v Riese - kategorie hlavní - duo ( A.Pešková + P Pašová )
  • 2007 - 7. místo v Německu - kategorie junior - trio
  • 2007 - 8. místo v Německu - kategorie junior - malá skupina
  • 2003 - 3. místo v Dolním Benešově - kategorie děti - sólo (A. Pichlová)
  • 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie děti - duo (A. Pichlová + D. Vavrouchová)
  • 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie děti - malá skupina
  • 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie junior - sólo (M. Grulová)
  • 2003 - 2. místo v Dolním Benešově - kategorie junior - duo (M. Grulová + M. Čadová)
  • 2003 - 3. místo v Dolním Benešově - kategorie junior - malá skupina
  • 2003 - 3. místo v Dolním Benešově - kategorie hlavní - duo (P. Pašová + A. Pešková)
  • 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie hlavní - formace