ÚSPĚCHY NAŠÍ ŠKOLY
Největší úspěchy na mezinárodních soutěžích ve stepu:
- 2018 - MS 1. místo - Jakub Winter - sólo muži - děti
- 2018 - MS 1. místo - Trio děti - J. Winter + M. Debs + S. Bína
- 2018 - MS 1. místo - Malá skupina děti - Someone in the crowd
- 2018 - MS 1. místo - Duo děti - J. Winter + M. Debs
- 2018 - MS 2. místo - Michael Debs - sólo děti muži
- 2018 - MS 2. místo - Tobiáš Košir - Sólo dospělí muži
- 2018 - MS 2. místo - Formace dospělí - The greatest show
- 2018 - MS 2. místo - Formace děti - Winter fantasy
- 2018 - MS 3. místo - Duo děti - N. Dvořáková + S. Lukáčová
- 2018 - MS 3. místo - Trio dospělí - J. Kukulová + T. Košir + M. Okleštěk
- 2017 - MS 1. místo - Tobiáš Košir - Mistr světa ve stepu
- 2017 - MS 2. místo - Trio děti - J. Voborná + S. Titzová + A.Zelinková
- 2017 - MS 2. místo - Malá skupina - Let ´s the party
- 2017 - MS 2. místo - Duo dospělí - J. Kukulová + Tobiáš Košir
- 2017 - MS 2. místo - Trio dospělí - J. Kukulová + T. Košir + M. Okleštěk
- 2017 - MS 3. místo - Formace děti - Happy birthday
- 2017 - MS 3. místo - Formace dospělí - Solve the cube
- 2017 - MS 3. místo - Malá skupina dospělí - Come together
- 2016 - MS 1. místo - Tobiáš Košir - sólo muži junioři
- 2016 - MS 2. místo - Jana Kukulová a Tobiáš Košir - duo dospělí
- 2016 - MS 3. místo - Jana K.+ Tobiáš K. + Matěj O. - Trio dospělí
- 2016 - Mistrovství světa - 3. místo - Agáta Zelinková a Sára Titzová - duo děti
- 2016 - Mistrovství světa - 3. místo - Malá skupina děti Show des pierrots
- 2015 - Mistrovství světa - 1. místo - Tobiáš Košir - sólo junioři muži
- 2015 - Mistrovství světa - 2. místo trio junioři - Jana Kukulová, Tobiáš Košir,Matěj Okleštěk
- 2015 - Mistrovství světa - 3. místo malá skupina junioři - Can ´t hold us
- 2015 - Mistrovství světa - 3. místo - Eva kukulová - sólo děti ženy
- 2015 - Mistrovství světa - 3. místo - malá skupina - Sněhuláčči
- 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo - junior sólo - Tobiáš Košir
- 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo - malá skupina Can ´t hold us
- 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo – duo Jana Kukulová a Tobiáš Košir
- 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo – Trio Jana K., Tobiáš K., Matěj O.
- 2015 - Mistrovství Evropy - 1.místo – Solo děti – Eva Kukulová
- 2014 - Mistrovství světa - 1.místo - junior sólo - Tobiáš Košir
- 2014 - Mistrovství světa - 2.místo - malá skupina Junior Boys
- 2014 - Mistrovství světa - 2.místo - malá skupina děti Pirátky
- 2014 - Mistrovství světa - 2.místo - duo děti - Alačková,Kukulová
- 2014 - Mistrovství světa - 3.místo - trio děti -Kukulová,Kůrová,Vysloužilová
- 2014 - Mistrovství světa - 3.místo - junioři formace Showtime
- 2013 - Mistrovství světa - 3. místo - junioři sólo - Tobiáš Košir
- 2012 - Mistrovství světa - 1.místo - junioři sólo - Tobiáš Košir
- 2011 - Mistrovství světa - 1.místo - děti sólo - Tobiáš Košir
- 2010 - Mistrovství světa - 1.místo - jun. malá skupina s živou hudbou-Take five
- 2010 - Mistrovství světa - 1.místo - miniprodukce
- 2010 - Mistrovství Evropy - 1.místo - junioři malá skupina-Chicago
- 2010 - Mistrovství Evropy - 1.místo - děti malá skupina-Aladin
- 2010 - Mistrovství Evropy - 3.místo - jun. trio - J.Klimešová, T.Kopčilová, N.Kůrová
Další významné úspěchy
(uvádíme jen vybrané) :
Mistrovství ČR ve stepu 2018
- 2018– 1. místo sólo děti – Jakub Winter
- 2018 – 1. místo duo děti – Michael Debs a Jakub Winter
- 2018 – 1. místo Trio děti - Three Frauds
- 2018 – 1. místo malá skupina děti – Some in the crowd
- 2018 – 1. místo děti formace – Winter fantasy
- 2018 – 1. místo solo dospělí – Tobiáš Košir
- 2018 – 1. místo malá skupina dospělí – Cry me a river
- 2018 – 1. místo trio dospělí – J. Kukulová,T. Košir, M. Okleštěk
- 2018 – 2. místo – Duo dospělí – Jana Kukulová a Tobiáš Košir
- 2018 – 2. místo duo děti – Nela Dvořáková a Stela Lukáčová
- 2018 – 2. místo – duo junioři – Sára Titzová a Agáta Zelinková
- 2018 – 2. místo – Formace junioři- - Can ´t hold us
- 2018 – 2. místo – Formace dospělí- -The Greates Show!!!
- 2018 – 2. místo – Trio Adults II.
- 2018 – 3. místo – Sólo děti – Michael Debs
- 2018 – 3. místo – sólo děti – Stela Lukáčová
- 2018 – 3. místo – Duo junioři- Eva Kukulová a Zuzana Kůrová
- 2018 – 3. místo – trio junioři – Hit the road
- 2018 – 3. místo – solo Junioři – Petr Bezoušek
Mistrovství ČR ve stepu 2017
- 2017 – 1. místo sólo děti - Sára Titzová
- 2017 – 1. místo sólo junioři - Eva Kukulová
- 2017 – 1. místo sólo dospělí -Tobiáš Košir
- 2017 – 1. místo duo děti – Sáta Titzová a Agáta Zelinková
- 2017 – 1. místo duo junioři – Eva Kukulová a Zuzana Kůrová
- 2017 – 1. místo duo dospělí – Jana Kukulová a Tobiáš Košir
- 2017 – 1. místo trio děti – J. Voborná, S. Titzová, A. Zelinková
- 2017 – 1. místo trio dospělí – J. Kukulová, T. Košir, M. Okleštěk
- 2017 – 1. místo Malá skupina kluci – Shout and feel it!
- 2017 – 1. místo – malá skupina dospělí – Come together
- 2017 – 1. místo Formace děti – Happy birthday
- 2017 – 2. místo – Duo dospělí – Nikola Kůrová a Eva Tejnilová
- 2017 – 2. místo – Trio junioři- -E. Kukulová, Z. Kůrová, J. Vysloužilová
- 2017 – 2. místo – Formace dospělí- -Solve the cube!
- 2017 – 2. místo – Formace junioři – Sing Sing Sing
- 2017 – 3. místo – Sólo děti – Agáta Zelinková
- 2017 – 3. místo – sólo junioři – Petr Bezoušek
Beatstreet 2017 Mistrovství ČR - taneční street formace
- 2017 - 1.místo - UNITED A - dospělí II.liga Mistrovství ČR
- 2017 - 2. místo - LENTILS - junioři II. liga Mistrovství ČR
- 2017 - 3. místo - LIL UNITY - dospělí hobby street Mistrovství ČR
Dance Life Tour 2016 - taneční street formace
- 1. místo - UNITED A - dospělí II. liga regionalní kolo
- 1. místo - LENTILS - junioři II. liga regionální kolo
- 2. místo - UNITED A - dospělí II. liga Mistrovství Moravy
- 2. místo - UNITED A - dospělí II. liga MČR Beat street
- 3. místo - UNITED B - dospělí III. liga regionální kolo
- 3. místo - LIL UNITY - junioři III. liga regionální kolo
Dance Life Tour 2015 - taneční street formace
- 1. místo - Worrkids - děti III. liga Mistrovství Moravy
- 2. místo - Connection - dospělí II. liga Mistrovství Moravy
- 3. místo - Jungle demage - junioři III. liga Mistrovství Moravy
- 2. místo - Worrkids - děti III. liga regionální kolo
- 2. místo - Detonation - děti II. liga regionální kolo
- 2. místo - Jungle demage - junioři III. liga regionální kolo
- 2. místo - Connection - dospělí II. liga regionální kolo
Mistrovství ČR ve stepu rok 2015
- 1. MÍSTO - SÓLO JUNIOŘI ŽENY- JANA KUKULOVÁ
- 1. MÍSTO - SÓLO JUNIOŘI MUŽI - TOBIÁŠ KOŠIR
- 1. MÍSTO - SÓLO DĚTI ŽENY - EVA KUKULOVÁ
- 1. MÍSTO - DUO JUNIOŘI - JANA A TOBIÁŠ
- 1. MÍSTO - MALÁ SKUPINA JUNIOŘI - CAN´T HOLD US
- 1. MÍSTO - FORMACE DOSPĚLÍ - SAMURAI HONOR
- 1. MÍSTO - JUNIOŘI TRIO - JANA + MATĚJ + TOBIÁŠ
- 1. MÍSTO - MALÁ SKUPINA DĚTI - SNĚHULÁCI
- 2. MÍSTO - SÓLO DĚTI ŽENY - SÁRA TITZOVÁ
- 2. MÍSTO - TRIO DĚTI - ELIŠKA + SÁRA + ADÉLKA
- 2. MÍSTO - FORMACE DĚTI - AFRICA
- 2. MÍSTO - FORMACE JUNIOŘI - GUARDIANS
- 2. MÍSTO - SÓLO DOSPĚLÍ ŽENY - ANNA HRIADELOVÁ
- 2. MÍSTO - DUO DOSPĚLÍ - EVA + NIKY
- 3. MÍSTO - DUO DĚTI - ELIŠKA A ADÉLKA
- 3. MÍSTO - SÓLO JUNIOŘI MUŽI - PETR BEZOUŠEK
- 3. MÍSTO - MALÁ SKUPINA DĚTI - CANDYMAN
- 3. MÍSTO - SÓLO DOSPĚLÍ ŽENY - DANIELA HUBENÁ
- 3. MÍSTO - FORMACE DOSPĚLÍ II. - SALOON
- 3. MÍSTO - DUO JUNIOŘI - JOSEFA A VENDULKA
Dance Life Tour 2014 - taneční formace
- 1. místo - Lentilky - děti III. liga regionální kolo - choreografie: Cool Kids Dance
- 1. místo - Lentilky - děti II. liga Mistrovství Moravy - choreografie: Cool Kids Dance
- 3. místo - United - dospělí II. liga regionální kolo
- 4. místo - United - dospělí II. liga Mistrovství Moravy
- 9.-10. místo - United - dospělí II. liga MČR Beat Street
Mistrovství ČR ve stepu rok 2013
- 2013 - 1.místo v kategorii Junioři sólo - Alice Loubalová
- 2013 - 1.místo v kategorii junioři sólo muži - Tobiáš Košir
- 2013 - 1.místo v kategorii dospělí II. sólo ženy - Lída Pohlová
- 2013 - 1.místo v kategorii duo junioři - Jana Kukulová a Tobiáš Košir
- 2013 - 1.místo v kategorii duo dospělí - Nikola Kůrová a Eva Tejnilová
- 2013 - 2.místo v kategorii sólo děti - Vendula Zigalová
- 2013 - 2.místo v kategorii junioři duo - Josefa Vysloužilová a Vendula Příborská
- 2013 - 2.místo v kategorii dospělí duo - Dominika Loubalová a Marietta Novotná
- 2013 - 2.místo v kategorii junioři trio - A. Loubalová,Michaela Haláková a Anna Hriadelová
- 2013 - 2.místo v kategorii junioři malá skupina kluci
- 2013 - 2.místo v kategorii junioři formace - Oddly
- 2013 - 2.místo v kategorii dospěli II. formace - Pink Panter
- 2013 - 3.místo v kategorii děti malá skupina - Trumpetky
- 2013 - 3.místo v kategorii děti sólo ženy - Andrea Alačková
Mistrovství ČR ve stepu rok 2012
- 2012 - 1.místo v kategorii děti sólo - Tobiáš Košir
- 2012 - 1.místo v kategorii děti sólo - Vendula Zigalová
- 2012 - 1.místo v kategorii děti formace - Aladin
- 2012 - 1.místo v kategorii junioři duo - Jana Kukulová a Tobiáš Košir
- 2012 - 1.místo v kategorii dospělí duo - Nikola Kůrová a Eva Tejnilová
- 2012 - 1.místo v kategorii dospělí II. - Lída Pohlová
- 2012 - 2.místo v kategorii děti duo - Veronika Krupková a Vendula Zigalová
- 2012 - 2.místo v kategorii děti trio - V.Příborská, J.Vysložilová a M.Petrlová
- 2012 - 2.místo v kategorii děti malí skupina - Horrors dolls
- 2012 - 2.místo v kategorii junioři duo - Jan Havlíček a Matěj Okleštěk
- 2012 - 2.místo v kategorii junioři malí skupina kluci
- 2012 - 2.místo v kategorii junioři formace We can dance
- 2012 - 2.místo v kategorii dospělí muži - Martin Burda
- 2012 - 2.místo v kategorii ženy sólo - Daniela Hubená
- 2012 - 2.místo v kategorii dospělí duo - Marietta Novotná a Dominika Loubalová
- 2012 - 3.místo v kategorii duo děti - Vendula Příborská a Vivien Hartwig
- 2012 - 3.místo v kategorii junioři sólo - Alice Loubalová
- 2012 - 3.místo v kategorii junioři trio - J.Kukulová,O.Tichý a T.Košir
- 2012 - 3.místo v kategorii junioři malá skupina
- 2012 - 3.místo v kategorii dospělí sólo - Linda Haraštová
- 2012 - 3.místo v kategorii dospělí trio - T.Kopčilová,N.Kůrová a J.Klimešová
Mistrovství ČR ve stepu rok 2011
- 2011 – 1. místo v kategorii děti sólo – Tobiáš Košir
- 2011 – 1. místo v kategorii děti duo – Tobiáš Košir a Jana Kukulová
- 2011 – 1. místo v kategorii junioři sólo – Lukáš Přidal
- 2011 – 1. místo v kategorii junioři trio – T. Kopčilová, J. Klimešová, N. Kůrová
- 2011 – 1. místo v kategorii junioři duo – E.Tejnilová,N. Kůrová
- 2011 – 1. místo v kategorii junioři malá skupina
- 2011 - 1. místo v kategorii dospělí II. duo – O. Kočí a L. Pohanková
- 2011 – 1. místo v kategorii dospělí II. formace – Špitál
- 2011 - 1. místo v kategorii miniprodukce Adams family
- 2011 - 2. místo v kategorii děti sólo ženy – J. Kukulová
- 2011 - 2. místo v kategorii děti formace – Kostlivci
- 2011 - 2. místo v kategorii dospělí sólo – D. Hubená
- 2011 - 2. místo v kategorii dospělí duo - P. Pašová a M. Čadová
- 2011 - 3 místo v kategorii děti duo - V. Zigalová a V. Krupková
- 2011 - 3. místo v kategorii děti malá skupina – Žabí královny
- 2011 - 3. místo v kategorii junioři formace - Amélie
- 2011 - 3. místo v kategorii dospělí trio – V. Pašová , D. Hubená , L. Haraštová
Mistrovství světa ve stepu rok 2010
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina s živou hudbou-Take five
- 2010 – 1.místo v kategorii Miniprodukce
- 2010 – 2.místo v kategorii děti malá skupina-6 Albertů
- 2010 – 3.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
- 2010 – 3.místo v kategorii junioři malá skupina-Chicago
- 2010 – 4.místo v kategorii dospělí malá skupina s živou hudbou-Pick up the peaces
- 2010 – 5.místo v kategorii junioři formace-D.Bones
- 2010 – 5.místo v kategorii děto malá skupina-Aladin
- 2010 – 6.místo v kategorii junioři trio-3K(J.Klimešová,T.Kopčilová,N.Kůrová)
- 2010 – 7.místo v kategorii děti formace-Flinstones
- 2010 – 7.místo v kategorii děti sólo muži-Lukáš Přidal
- 2010 – 7.místo v kategorii děti trio-A.Loubalová,A.Hriadelová,M.Haláková
Mistrovství Evropy ve stepu rok 2010
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina-Chicago
- 2010 – 1.místo v kategorii děti malá skupina-Aladin
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři trio -3K-J.Klimešová,T.Kopčilová,N.Kůrová
- 2010 – 2.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
- 2010 – 2.místo v kategorii děti trio-A.Loubalová,A.Hriadelová,M.Haláková
- 2010 – 2.místo v kategorii děti trio-Chipmans-A.Hriadelová,M.Haláková,A.Loubalová
- 2010 – 2.místo v kategorii děti duo-A.Hriadelová,L.Přidal
- 2010 – 2.místo v kategorii junioři duo-Gansterky-E.Tejnilová,S.Vyziblová
- 2010 – 3.místo v kategorii dospělí trio-D.Hubená,L.Haraštová,V.Pašová
- 2010 – 3.místo v kategorii junioři sólo ženy-Daniela Hubená
Mistrovství ČR ve stepu rok 2010
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři formace-Dr.Bones
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina s živou hudbou-Take five
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina-Chicago
- 2010 – 1.místo v kategorii junioři trio
- 2010 – 1.místo v kategorii dospělí sólo muži-Martin Burda
- 2010 – 2.místo v kategorii junioři sólo ženy-Daniela Hubená
- 2010 – 2.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
- 2010 – 2.místo v kategorii děti trio-A.Loubalová,A.Hriadelová,M.Haláková
- 2010 – 2.místo v kategorii děti formace-Flinstones
- 2010 – 2.místo v kategorii junioři duo-E.Tejnilová,S.Vyziblová
- 2010 – 2.místo v kategorii dospělí malá skupina s živou hudbou-Pick up the peaces
- 2009 – 2.místo v kategorii dospělí II.-Gorales
- 2010 – 3.místo v kategorii děti-Oliwer Twist-Alice Loubalová
- 2010 – 3.místo v kategorii děti sólo muži-Lukáš Přidal
- 2010 – 3.místo v kategorii junioři malá skupina
- 2010 – 3.místo v kategorii junioři sólo ženy-Eva Tejnilová
- 2010 – 3.místo v kategorii dospělí trio-D.Hubená,L.Haraštová,M.Burda
Taneční soutěž Let ´s dance together 2010
- 2010 – 1.místo v kategorii děti-Let ´s dance
- 2010 – 2.místo v kategorii junioři-Uklízečky
- 2010 - 2.místo v kategorii dospělí-Nebíčko
- 2010 - 2.místo v kategorii dospělí-Blázinec
- 2010 - 3.místo v kategorii dospělí-Pátý element
Mistrovství ČR ve stepu rok 2009
- 2009 – 1.místo v kategorii PRODUKCE
- 2009 – 1.místo v kategorii junioři formace-Destiny
- 2009 – 1.místo v kategorii děti sólo muži-Tobiáš Košír
- 2009 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina s živou hudbou-Take 5
- 2009 – 1.místo v kategorii junioři malá skupina-Austin Powers
- 2009 – 2.místo v kategorii děti duo-(B.Kopčilová,A.Loubalová)
- 2009 – 2.místo v kategorii děti formace-Small Jacksons
- 2009 – 2.místo v kategorii děti trio-M I M S
- 2009 – 2.místo v kategorii děti sólo muži-(Lukáš Přidal)
- 2009 – 2.místo v kategorii děti sólo ženy-(Hriadelová Anna)
- 2009 – 2.místo v kategorii junioři sólo ženy-Chrismas song (Eva Tejnilová)
- 2009 – 2.místo v kategorii junioři sólo muži-Poseidon (Martin Burda)
- 2009 – 3.místo v kategorii junioři malá sk.s živou hudbou - Bugatti step
- 2009 – 3.místo v kategorii děti malá skupina - Crazy boys
- 2009 – 3.místo v kategorii dospělí II. - Hero
Taneční soutěž Let ´s dance together 2009
- 2009 – 3.místo v kategorii děti-Škola čar a kouzel
- 2009 – 1.místo v kategorii junioři-Ežbugeé
Soutěž tanečního mládí 2009
- 2009 – 2.místo v kategorii junioři parketovou-Red eyes
- 2009 – 3.místo v kategorii mládež parketovou – Fantom Opery
- 2009 – 3.místo v kategorii mládež Street dance – Sexy night
- 2009 – 4.místo v kategorii junioři show dance – Madonna Mia
Mistrovství ČR ve stepu rok 2008
- 2008 – 1.místo v Brně kategorie junior formace
- 2008 – 1.místo v Brně kategorie hlavní formace
- 2008 - 2.místo v Brně kategorie děti-sólo(D.Hubená)
- 2008 - 4.místo v Brně kategorie děti sólo(M.Novotná)
- 2008 - 2.místo v Brně kategorie junior sólo(S.Vyziblová)
- 2008 - 4-5.místo v Brně kategorie děti duo(K.Kovářová+D.Loubalová)
- 2008 - 4-5.místo v Brně kategorie děti duo(B.Kopčilová+A.Loubalová)
- 2008 – 4.místo v Brně kategorie děti formace
- 2008 – 2.místo v Brně kategorie junior duo(E.Tejnilová+S.Vyziblová)
- 2008 – 4.místo v Brně kategorie junior duo(J.Klimešová+N.Kůrová)
- 2008 – 4.místo v Brně kategorie junior trio
- 2008 – 4.místo v Brně kategorie junior malá formace
Mistrovství světa ve stepu
- 2001 - 4. místo v Portoroži - kategorie junior - formace
- 2001 - 7. místo v Mariboru - kategorie junior - formace
- 2002 - 9. místo v Riese - kategorie dětí - formace
- 2002 - 11. místo v Riese - kategorie junior - duo (M. Grulová + J. Kolářová)
- 2002 - 11. místo v Riese - kategorie hlavní - formace
- 2003 - 5. místo v Riese - kategorie dětí - duo (A. Pichlová + D. Vavrouchová)
- 2003 - 7. místo v Riese - kategorie dětí - malá skupina
- 2003 - 5. místo v Lubljani - kategorie junior - sólo (M. Grulová)
- 2003 - 5. místo v Lubljani - kategorie junior - duo (M. Grulová + M. Čadová)
- 2003 - 6. místo v Lubljani - kategorie junior - malá skupina
- 2003 - 7. místo v Lubljani - kategorie junior - formace
- 2003 - 7. místo v Riese - kategorie hlavní - formace
- 2004 - 4.místo v Riese - kategorie děti - malá skupina
- 2004 - 6. místo v Riese - kategorie děti - duo ( A.Pichlová + D.Vavrouchová)
- 2004 - 9. místo v Riese - kategorie junior - malá skupina
- 2004 - 9. místo v Riese - kategorie hlavní - formace
- 2004 - 11. místo v Riese - kategorie hlavní - malá skupina
- 2004 - 12. místo v Riese - kategorie hlavní - duo ( A.Pešková + P Pašová )
- 2007 - 7. místo v Německu - kategorie junior - trio
- 2007 - 8. místo v Německu - kategorie junior - malá skupina
- 2003 - 3. místo v Dolním Benešově - kategorie děti - sólo (A. Pichlová)
- 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie děti - duo (A. Pichlová + D. Vavrouchová)
- 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie děti - malá skupina
- 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie junior - sólo (M. Grulová)
- 2003 - 2. místo v Dolním Benešově - kategorie junior - duo (M. Grulová + M. Čadová)
- 2003 - 3. místo v Dolním Benešově - kategorie junior - malá skupina
- 2003 - 3. místo v Dolním Benešově - kategorie hlavní - duo (P. Pašová + A. Pešková)
- 2003 - 1. místo v Dolním Benešově - kategorie hlavní - formace
Kontaktní údaje
Taneční a stepařská škola R + P Bartůňkových - R + P BRNO
Herčíkova 17, Kr.Pole
Brno, 612 00
IČ: 25328662
Č.Ú. KB 2484542621/ 0100
MOBIL 1: +(420) 775 061 211
MOBIL 2: +(420) 607 736 023
EMAIL: Kristyna.bartunkova@centrum.cz